humansoft HermesSQL

HermesSQL to funkcjonalny i prosty w obsłudze system ERP dla firm średniej i dużej wielkości.

Jak długo można budować przewagę, opierając się o niższe koszty pracy? Jak długo można hamować rozwój firmy systemem informatycznym, który nie może być dostosowany do twoich aktualnych potrzeb? Konkurencja prawdopodobnie wykonała kolejny krok naprzód. Najwyższy czas, by sięgnąć po rozwiązanie skuteczniejsze i w twoim zasięgu.

humansoft HermesSQL automatyzuje i na bieżąco kontroluje procesy biznesowe zachodzące w firmie.

Informacja raz wprowadzona do systemu jest natychmiast widoczna w pozostałych obszarach i skorelowana z innymi, powiązanymi ze sobą danymi. Efekt?

humansoft HermesSQL redukuje ryzyko popełniania pomyłek, sprawia, że praca jest prostsza i bezpieczniejsza, a komunikacja między (od)działami firmy i pracownikami błyskawiczna i precyzyjna. Co to oznacza?

humansoft HermesSQL usprawnia zarządzanie firmą, chroni przed niepotrzebnymi wydatkami i wskazuje niewidoczne wcześniej możliwości wygenerowania nowych przychodów.

humansoft HermesSQL oparty jest na modułowej konstrukcji, dzięki czemu twoja firma może nie tylko wdrażać dowolną aplikację w dowolnej kolejności, ale też ściśle i szybko dostosowywać rozwiązanie do strategi i rozwoju firmy.

 

humansoft mini Corax gumansoft Corax humansoft HermesSQL QlickView